Jak wybrać tani i szybki Internet dla firmy w Krakowie? Na pewno możemy skorzystać z porównywarek różnego rodzaju, które znajdziemy w internecie. Znaleźć możemy oferty wielu gigantów internetowych, którzy dominują na rynku.

Jednak należy podkreślić, że znana firma to nie zawsze najlepsza oferta i o tym warto pamiętać. Pomimo tego iż jest multum klientów, którzy korzystają z usług i chwalą internet wielkich firm, jest też nisza klientów, którzy niekoniecznie polecają dane koncerny i preferują mniej znanych dostawców. Niestety, zawyżone opłaty. Ruchome cenniki zmieniają się z chwili na chwilę i często naliczane są jakieś dodatkowe opłaty – co jak wiemy w biznesie nie powinno mieć miejsca. Skupmy się na firmach, które zaczynają swój debiut. Korzystne oferty, rabaty dla nowych klientów i przede wszystkim łatwy kontakt z firmą, to jest to, czego potrzebujesz Ty i Twoja firma!

W ciężkich czasach pandemii wiele firm upadło, niektóre jakoś sobie poradziły i stoją na rynku, lecz nie tak pewnie niż jak przed wielkim kryzysem. Twoja firma może skorzystać z promocji, która obowiązuje do końca tego roku. Czy możesz coś stracić ? Nic, koszt do końca roku korzystania z internetu może być nie większy niż 1 zł.

Tak, to nie jest kłamstwo, to szczera prawda. Dzięki tarczy antykryzysowej, możesz wyposażyć swoją firmę w internet od ith.eu. Wszystkie formalności jesteś w stanie załatwić zdalnie, bez wychodzenia z domu. Brak dodatkowych kosztów! Dodam, iż instalacja usługi ITH Net jest realizowana w przeciągu 7 dni od momentu podpisania dokumentów. Co musisz zrobić, by móc skorzystać z tak interesującej oferty?

Zacznij od przeliczenia w Twojej firmie, jaki koszt jest internetu i wyciągnij odpowiednie wnioski. Następnie skieruj się na stronę ith.eu. Wybierz najbardziej korzystną ofertę dla swojej firmy. Umów się i podpisz umowę zdalnie, bez wychodzenia z biura. Jeśli chcesz zasięgnąć opinii fachowca, skontaktuj się bezpośrednio z biurem obsługi klienta tej firmy. Kontakt jest bardzo prosty, szybki a obsługa jest bardzo przyjemna. Dodam iż ofertę, która wybierzesz możesz dostosować swoich potrzeb. Firma jest bardzo elastyczna, a jeżeli zdecydujesz się na instalację internetu w Twojej firmie już teraz, to możesz skorzystać z oferty ”Freemium”. Bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów ! Rozliczasz się z firmą co miesiąc. Możesz zapomnieć o jakichkolwiek okresach wypowiedzenia i o bardzo długich warunkach umowy. Jest prosto, szybko i przejrzyście.

Dodam iż bez problemu możesz porównać sobie oferty przeróżnych dostawców internetowych. Decyzja należy tylko i wyłączenie od Ciebie na jaką ofertę się zdecydujesz. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę frazę internet Kraków a wyświetlą Ci się najwięksi giganci, lecz tak jak wspomniałem wcześniej, na umowie jest mnóstwo podpunktów, których możemy nie zauważyć, okres wypowiedzenia może wiązać się z potężnymi kosztami. Więc pytanie nasuwa się samo, czemu nie spróbować czegoś innego?

Jak znaleźć firmę? Wystarczy że wpiszesz w wyszukiwarkę internet światłowodowy dla firm Kraków od ith.eu i masz wszystko czarne na białym.

Decyzji o zmianach nie podejmuj pochopnie. Nikt nie będzie Ciebie poganiać, lecz pamiętaj że oferta ”Freemium” w której płacisz tylko 1 zł obowiązuje tylko do końca tego roku. Do tego dodam, iż do końca tego roku nie płacisz ani złotówki za instalację internetu w Twojej firmie, a to niesie za sobą kolejne oszczędności. Pakiety internetowe, które możesz wybrać oscylują w prędkościach od 50Mbps aż po 1Gbps. Internet światłowodowy co za tym idzie jest piekielnie szybki ! I to w tak niskiej cenie. Do tego otrzymasz pakiet hostingowy kru.pl. Wszystko w jednym miejscu, cena w żaden sposób się nie zmienia.

Reasumując otrzymujesz bardzo duże korzyści w bardzo dobrej cenie. Wypróbować usługę firmy ith.eu możesz w każdej chwili, podobnie z zerwaniem umowy. Wszelkie formalności odbywają się szybko, sprawnie i bez najmniejszych problemów. Nie wahaj się i zacznij działać w kierunku dobrych zmian w Twojej firmie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here