Stworzenie strony internetowej praktycznie zawsze wiąże się z koniecznością spełnienia pewnych wymogów. Pierwszym z nich jest rejestracja domeny, czyli nazwy naszej strony internetowej. Bez tego nie ma fizycznej możliwości, aby strona powstawała. Drugim wymogiem jest zakup serwera hostingowego, na którym będą przechowywane wszystkie dane dotyczące naszej strony internetowej. Kolejną rzeczą jest zakup certyfikatu SSL, czyli certyfikatu bezpieczeństwa, który chroni użytkowników naszej strony przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Certyfikat SSL nie jest co prawda konieczny do stworzenia działającej strony internetowej, jednak panujące standardy wymagają tego, aby taki certyfikat posiadać. Widzimy zatem, że zakładając stronę internetową musimy pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Na szczęście z pomocą przychodzą różnego rodzaju serwisy, które oferują kompleksowe usługi w tym zakresie.

Za pośrednictwem jednego serwisu możemy bowiem nabyć domenę, hosting oraz certyfikat SSL. Jest to niesamowicie komfortowe rozwiązanie, ponieważ nie musimy kupować każdej z tych rzeczy w innym miejscu. Jednym z godnych polecenia serwisów, oferujących kompleksowe usługi w tym zakresie jest serwis www.kru.pl. Jeśli zastanawiasz się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową, to zdecydowanie powinieneś zainteresować się ofertą tego serwisu.

Domeny internetowe

Tanie domeny na kru.pl można nabyć już od 9.89 zł za rok, co stanowi naprawdę dobrą cenę, wyróżniającą się na tle konkurencji. Serwis oferuje szeroką bazę domen z różnymi rozszerzeniami takimi jak .pl, .com czy .eu. Oprócz usług związanych rejestracją domeny, kru.pl posiada w swojej ofercie również serwery hostingowe w bardzo przyzwoitych cenach. Najtańszy hosting o pojemności 25 GB, wyposażony w darmowy certyfikat Let’s Encrypt to koszt 9.90 zł za rok, tak więc w cenie nieprzekraczającej 20 zł mamy wszystkie narzędzia niezbędne do stworzenia swojej pierwszej strony internetowej. Sama rejestracja domen internetowych w kru.pl to proces, który trwa zaledwie kilka minut.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here