W XXI wieku nastąpił swoisty przełom. Wszystko, co do tej pory istniało, zaczęło przenosić się do świata, w którym prym zaczęły wieść cyfrowe rozwiązania i możliwości. Powstało także wiele nowych opcji, które jeszcze pokolenie – dwa temu w ogóle nie przychodziły ludziom do głowy.

Wszystko to prężnie się rozwija i nic nie zapowiada tego, aby trend ten miał zwolnić, zatrzymać się lub zniknąć. Kurs programowania online dla dzieci to opcja, którą powinni rozważyć wszyscy rodzice, chcący zapewnić swoim pociechom jak najlepszy start w dorosłość i ciekawe, pełne odkrywczych momentów życie zawodowe. Dzięki zajęciom tego typu, dziecko z zacisza własnego domu może zacząć uczyć się programowania od podstaw w najlepszym stylu.

Dlaczego kurs programowania dla dzieci online? Ponieważ wiemy, jak ważna jest nauka programowania, że na pewnym etapie ciężko jest uczyć się jej samemu, a jednocześnie obecny świat zaczął zaskakiwać nas wydarzeniami nie zawsze pozwalającymi na uczęszczanie na warsztaty stacjonarne. Do tego dochodzi przemęczenie dzieci nauką i zajęciami dodatkowymi. Dlatego też stworzyliśmy warsztaty, które są idealnym dopełnieniem wolnego czasu w domu, a nie kolejną lekcją.

Nasz kurs programowania dla dzieci online w AkademiaProgramowania.pl powstał na kanwie wieloletnich doświadczeń z warsztatami stacjonarnymi. Jedyne co się zmieniło to forma prowadzenia zajęć pozwalająca na uczestniczenie w nich z zacisza swojego domu, bez potrzeby dodatkowego czasu poświęcanego na wyjazdy. Kursy kodowania to nadal zajęcia prowadzone przez najlepszych, aktywnych zawodowo programistów, którzy jednocześnie charakteryzują się świetnym podejściem do nauczania młodych ludzi. Przedstawiany jest na nich najlepszy, dostosowany do grupy wiekowej materiał, dający satysfakcję uczniom i pozwalający na naukę przez doskonałą zabawę.

Warsztaty programowania zarówno te stacjonarne, jak i w formie internetowej w Akademii to ciekawy pomysł na czas spędzany już poza murami szkoły. Prowadzone są one przez doświadczonych wykładowców, będących jednocześnie osobami, które na co dzień stykają się z programowaniem w ramach pracy zawodowej. Zajęcia trwające dwie godziny raz w tygodniu to idealna proporcja czasu, jaki można poświęcić na naukę kodowania, nie zajmując słuchaczom dużej ilości czasu, a jednocześnie wystarczające, aby pobudzić w nich pasję, chęć do rozwoju i oczywiście nauczyć wielu ciekawych, jak i fascynujących rzeczy.

Więcej na stronie: https://www.akademiaprogramowania.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here