Chcesz zabrać chłopaka albo dziewczynę na udaną randkę? Nie wiesz, na co się zdecydować, aby wspólnie spędzony czas był wspaniały? Zobacz nasze propozycje i wybierz coś idealnego!

Wspólne wyjście na piwo do pubu czy spacer – to dwa popularne pomysły na randki. Jeśli jednak poszukujesz czegoś innego, mamy dla ciebie pomysły na imprezy kulturalne, które doskonale sprawdzą się na spotkanie we dwoje.

Wyjście do teatru
Teatr to również kapitalny pomysł na randkę – takie imprezy kulturalne w Gdańsku prowadzi Teatr Szekspirowski, w którego repertuarze można znaleźć pełną gamę wyjątkowych sztuk przeznaczonych dla wymagających widzów.

Wspólne wyjście do teatru wcale nie musi być sztywne – doskonałym wyborem będzie w tym przypadku komedia, podczas której będzie można pośmiać się z perypetii aktorów. To na pewno będzie udana randka!

Koncerty i festiwale muzyczne
Kolejnym pomysłem na randkę jest wyjście na koncert albo na festiwal muzyczny – za bilety na wiele wydarzeń kulturalnych tego rodzaju wcale nie trzeba płacić bardzo dużo.

Z aktualnymi propozycjami można zapoznać się łatwo przez internet, na przykład przez wpisanie do wyszukiwarki słów typu „imprezy kulturalne Gdańsk”. Często można trafić także na świetne wydarzenia na ostatni moment!

W Gdańsku wiele ciekawych koncertów prowadzi także Teatr Szekspirowski – z dostępnymi propozycjami można zapoznać się bliżej na stronie internetowej placówki.

Festiwale filmowe
Świetnym pomysłem na wspólne spotkanie będą także festiwale filmowe – zarówno te poświęcone kinu głównego nurtu, jak również te bardziej niszowe.

Wspólne oglądanie filmów na dużym ekranie to wspaniała propozycja dla par – dla tych, które dopiero poznają się bliżej, jak również dla tych, które są ze sobą już od lat.

Zatem impreza kulturalna również może być wspaniałym pomysłem na randkę – do wyboru jest wiele wydarzeń, dlatego znalezienie czegoś w sam raz na spotkanie nie powinno być żadnym problemem. Z aktualnymi propozycjami w różnych miastach w Polsce można zapoznać się już teraz on-line!